Sosyal Medya Yönetimi
 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya sayfalarınızın performansını yüksetmek için etkin olarak sürekli belirlenen yol haritası ile izlenmesi ve içerik akış yöntemleri kullanılarak, marka veya ürün tanıtımlarının koordineli bir şekilde yönetilmesi ile gerçek kişilere ulaşma teknolojisidir.

Butondan Sertifikayı Sorgulayabilirsiniz.

Sizin İçin neler yapabiliriz.

Sosyal Medya Yönetim Sistemi
Markanızın ilgili mecra planını çıkarıyoruz. Ürün veya hizmetinize yönelik hedef kitleyi belirliyoruz. İçerik üretimini bu verilere göre hazırlıyoruz. Yol haritası günlük/haftalık paylaşımları zamanlı yapıyoruz. Gelen etkileşimlere cevap vererek sistemi yönetiyoruz
Sponsorlu Reklam
Sponsorlu reklam hesabı üzerinden kampanyanızı kuruyoruz. Sektörünüze uygun işletme hesabınınız ile ilgili hedef kitleyi oluşturuyoruz. işletme sayfanız için reklamınızı hazırlıyoruz maliyet ve performans beklentilerini esas alarak yayın sağlıyoruz.
E-Ticaret Ürün Satışı
Ürün ve paket servis hizmetini fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam reklam üzerinden e-ticeret sistemi ile satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Kampanya
Hizmet veya ürünlerinizi fotoğraf veya video ile kampanya tasarım çalışmaları yaparak sponsorlu reklam reklam üzerinden satış odaklı tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Marka Tantımı
Markanızı ürününüzü parlatmak için istediğiniz hedef kitleye fotoğraf ve video çalışmaları ile sponsorlu reklam üzerinden tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Telefonla Ara Reklamı
Satış ve hizmet danışmanlık yada servis sektöründe fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam üzerinden size ulaşmaya çalışan müşteri hedefinizi direk telefon ile aratabiliriz.
Servis Hizmeti
Ev veya iş yerlerine verdiğiniz servis türü işlerinizi belirlediğiniz lokasyon ve hedef kitleye fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ile servis kayıt talepleri sağlayabiliriz.
Mağaza Onayı
İnstagram facebook ticaret yöneticisi alışveriş satış sistemi ile mağaza alışveriş onay çalışması ile sitenizden müşteriler sıçak satış gerçekleştirebilir.

Başvuru Toplama
Başvuru, form, servis kayıt, seminer gibi benzeri katılım taleplerini fotoğraf ve video kullanarak sponsorlu reklam ile form taleblerini toplayabiliriz.
Katalog Reklam
Ürünleri fotoğraf katalogu ile sponsorlu alışveriş reklamı ile alışverişe odaklı müşterinin önüne çıkararak satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Video Reklam
Hizmet ürün veya işletmenizi video reklam ile etkili olarak sponsorlu reklam üzerinden müşterilerinize sunarız tanımaları saglanabilir.
Çekiliş Reklam
İnstagram çekiliş etiketleme reklamı ile yakın veya uzak takipci kazanma ile müşterilerinizin işletmenizi farketmesi ve ulaşması saglanabilir.
İnteraktif Reklam
Sponsorlu reklam ile facebook ve instagram dan WhatsApp veya Messenger ile müşterilerinizle baglantı kurarak sıcak satış gerçekleştirmesi saglanabilir.
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri