01 May

E-TİCARET SİTESİ

Türk ticaret kanununa uygun SSL güvenlik sertifikalı e-ticaret sitesi dijital pazara girmeniz müşteriye hızlı ulaşmanız açısından oldukça önemlidir. Şirketinize özel e-ticaret tasarım konusunda profesyonel destek veriyoruz.

Kendi kontrolünüzde sizin veya şirketinizin adına domain , hosting , tasarım tescillenir, sedece yıllık yenileme olarak domain ve hosting ücretini öder yeniler yıllarca devam edersiniz,

Nasıl ilerliyoruz web sitenizin kaliteli olması siteyi ziyaret eden müşterileriniz için tasarımın işinizle eşleşmesi içeriklerinizin anlaşılır düzeyde olması için, güncel bilgiler ve görseller kurumsal logonuz, tamamlayıcı ek içerikler ve işinizi en iyi anlatan donelerin hazır olması, çalışmaların tarafımıza verilmesi halinde iş sürecini hızlandırır.

Size sunacağımız örnek tasarımın onayından sonra kurulum aşamaları yaklaşık 2 hafta içerisinde biter, ardından testi yapılır yayın hayatına başlar. Web sitenizde zaman zaman paylaşım yapmanız gerektiğinde kullanabilmeniz için eğitim verilir.

WordPress tabanlı web tasarım ile ilgili örnek almak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular ile ilgili her an iletişime geçebilirsiniz hizmetimizi olumlu karşılamanızı ümit eder en kısa sürede sizler’ le de bir işbirliği içinde çalışmaktan memnuniyet duyarız.

TAKİP ET