Dijital Pazarlama
 

Dijital Pazarlama Dijital pazarlama, ürün ve hizmetleri tanıtmak için masaüstü bilgisayarlar, cep telefonları, diğer dijital ortam ve platformlar gibi internet ve çevrimiçi topluluklar da dijital teknikler ile ürün ve hizmetlerinizi internet’ in tüm kanallarının etkin bir şekilde kullanılarak gerçek kişilere ulaştırma teknolojisidir.

Y8N67CTXB Kodu Girerek Sertifikayı Sorgulayabilirsiniz.

Nöropazarlama Tüketicilerin satın alma davranış algısını baştan sona inceleyerek edinilen sonuçlar ile beğeni ve istekleri anlayarak ortaya çıkan sonuçlardan ürün ve hizmetleri dijital iletişim ve internet’ in tüm kanallarının etkin şekilde kullanılarak gerçek kişilere pazarlama stratejisi geliştirmektir

Butondan Sertifikayı Sorgulayabilirsiniz.

Sizin İçin neler yapabiliriz.

Dijital Pazarlama Yönetimi
Markanızın ilgili mecra planını çıkarıyoruz. Ürün veya hizmetinize yönelik hedef kitleyi belirliyoruz. İçerik üretimini bu verilere göre hazırlıyoruz. Yol haritası günlük/haftalık olarak zamanlı ilerliyoruz. Çalışmalarımızın aylık olarak performansını raporlamaktayız.
Sponsorlu Reklam
Sponsorlu reklam hesabı üzerinden kampanyanızı kuruyoruz. Sektörünüze uygun işletme hesabınınız ile ilgili hedef kitleyi oluşturuyoruz. işletme sayfanız için reklamınızı hazırlıyoruz maliyet ve performans beklentilerini esas alarak yayın sağlıyoruz.
E-Ticaret Ürün Satışı
Ürün ve paket servis hizmetini fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden e-ticeret sistemi ile satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Kampanya
Hizmet veya ürünlerinizi fotoğraf veya video ile kampanya tasarım çalışmaları yaparak sponsorlu reklam google ads reklam üzerinden satış odaklı tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Marka Tantımı
Markanızı ürününüzü istediğiniz hedef kitleye fotoğraf ve video çalışmaları ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden parlatmak için tanıtım çalışmaları yapabiliriz.
Telefonla Ara Reklamı
Satış ve hizmet danışmanlık yada servis sektöründe fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklam üzerinden size ulaşmaya çalışan müşteri hedefinizi direk telefon ile aratabiliriz.
Servis Hizmeti
Ev veya iş yerlerine verdiğiniz servis türü işlerinizi belirlediğiniz lokasyon ve hedef kitleye fotoğraf ve video ile sponsorlu reklam ve google ads reklamı ile servis kayıt talepleri sağlayabiliriz.
Harita Reklamı
Lokasyon işletmenizi hizmetinizi fotoğraf ve video yada kampanya çalışması ile sıcak satış için harita reklamı ile müşterilerinize sunuyor işletmenize gelmesini sağlıyoruz.

Başvuru Toplama
Başvuru, form, servis kayıt, seminer gibi benzeri katılım taleplerini fotoğraf ve video kullanarak sponsorlu reklam ve google ads reklam ile form taleblerini toplayabiliriz.
Katalog Reklam
Ürünleri fotoğraf katalogu ile sponsorlu alışveriş reklamı ve google alışveriş reklamı ile alışverişe odaklı müşterinin önüne çıkararak satış yapmanız için çalışmalar yapabiliriz.
Mağaza Onayı
İnstagram facebook ticaret yöneticisi alışveriş satış sistemi ile mağaza alışveriş onay çalışması ile sitenizden müşteriler sıçak satış gerçekleştirebilir.

Çekiliş Reklam
İnstagram çekiliş etiketleme reklamı ile yakın veya uzak takipci kazanma ile müşterilerinizin işletmenizi farketmesi ve ulaşması saglanabilir.
Görüntülü Reklam
Hizmet ürün veya işletmenizi görüntülü reklam ile etkili olarak sponsorlu reklam, google ads reklam üzerinden müşterilerinize sunuyoruz tanımalarını saglıyoruz.
Google Reklam
Google' da veya Yandex' de ilk sayfada en üstte olarak yayınınızı sürekli takip ederek yerinizi koruyoruz müşterilerinizin işletmenize ulaşmasını saglıyoruz.
İnteraktif Reklam
Sponsorlu reklam ile facebook ve instagram dan WhatsApp veya Messenger ile müşterilerinizle baglantı kurarak sıcak satış gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz.
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri
KEŞFEDİLTescil No: 2019 116955
Reklamcılık Pazarlama Halkla İlişkiler İle İlgili Hizmetler, Ticari Reklam Amaçlı Sergi Fuarların Organizasyonu, Reklam Amaçlı Tasarım Hizmetleri, Alıcı Satıcılar İçin Online Pazaryeri (İnternet Sitesi) Sağlama Hizmetleri